«МАКСЕНЕРДЖІ» – надійний постачальник електроенергії

Компанія є учасником ринку електричної енергії та відповідає всім вимогам законодавства.

Наші документи: 

Постанова №688 від 11.05.2019 року про видачу ліцензії на право здійснювати господарську діяльність з постачання електричної енергії на території України.
Договіри на купівлю електроенергії.
Діючі угоди на передачу електричної енергії локальними (місцевими) електромережами.

ТОВ «МАКСЕНЕРДЖІ» – є учасником ринку електроенергії.Ми пропонуємо своїм споживачам принципово нові відносини споживача і постачальника електроенергії. З нашою компанією Ви можете бути впевнені що ваші інтереси будуть враховані.

Наша головна мета в співпраці з споживачами – зменшити платежі за спожиту електроенергію відповідно до чинного законодавства. Mи є членом ринку електроенергії ,завдяки цьому в нас є можливість зробити для Вас більш лояльну цінову плитку, часткову передоплату(графіки оплати), робити коригування обсягів споживання на місяць та рік, відсутність лімітів на споживання ,і також отримувати більш гарний «сервіс».

Наша компанія бере на себе вирішення всіх «паперових» запитань, пов’язаних з організацією постачання електроенергії для Вашого підприємства.

Ми допоможемо Вам в підвищенні енергетичної і економічної ефективності бізнесу, шляхом зниження енергетичних витрат і як наслідок поліпшення їх фінансово-економічних показників ефективності.

Ми працюємо в кожному місті України