«МАКСЕНЕРДЖІ» – надійний постачальник електроенергії

Компанія є учасником Оптового ринку електричної енергії та відповідає всім вимогам законодавства. 

Наші документи: 

Постанова ________________________________________________ про видачу ліцензії на право здійснювати господарську діяльність з постачання електричної енергії на території України. 
Договір з ДП ‘Енергоринок’ на купівлю електроенергії. 
Діючі угоди на передачу електричної енергії локальними (місцевими) електромережами. 

ТОВ «МАКСЕНЕРЖІ» – є учасником ринку електроенергії, таким як і обленерго. Ми пропонуємо своїм споживачам принципово нові відносини споживача і постачальника електроенергії. З нашою компанією Ви можете бути впевнені що ваші інтереси будуть враховані (не так як це буває при роботі з постачальником-монополістом,- обленерго).

Наша головна мета в співпраці з споживачами – зменшити платежі за спожиту електроенергію відповідно до чинного законодавства. Mи є членом Оптового ринку електроенергії (ОРЕ),завдяки цьому в нас є можливість зробити для Вас більш лояльну цінову плитку, часткову передоплату(графіки оплати), робити коригування обсягів споживання на місяць та рік, відсутність лімітів на споживання ,і також отримувати більш гарний «сервіс».

Наша компанія бере на себе вирішення всіх «паперових» запитань, пов’язаних з організацією постачання електроенергії для Вашого підприємства (підприємство підписання доп.угод з «Обленерго», отримання дозволів та погоджень в «Обленерго», організацію обліку електроенергії і приведення його у відповідність з Правилами користування електроенергії, інші питання безпосередньо пов’язані з постачанням електроенергії).

Ми допоможемо  Вам в підвищенні енергетичної і економічної ефективності бізнесу, шляхом зниження енергетичних витрат і як наслідок поліпшення їх фінансово-економічних показників ефективності.

Ми працюємо в кожному місті України